Keegi võõras

on

*Võtab sõõmu Brightwater Bay sauvignon blanci*

Tere.

Mina olen Henry ja see on minu külalispostitus mu õe blogisse.

‘Sup bitches?

Alustaks sellega, et selle talveni olime õega läbi saanud pigem pinnapealselt. Võib öelda, et mu õde isegi kartis mind veidi. Peamiselt sellepärast, et ma olin aastaid enesessetõmbunud, aga see pole praegu oluline. Nüüd on mul tunne, et mu õde on mu parim sõber.

Kirjutamise hetkel viibime perega Taanis. Üldiselt on vibe selline, et vanemad chillivad Oliveriga omas tempos ning me Lilyga otsime paralleelselt oma tegevust. Siiamaani on kõige ägedam kogemus olnud hotellist laenutatud rattaga praktiliselt terve Kopenhaageni läbi sõitmine. Esimeseks sihtmärgiks võtsime väikese merineitsi kuju.

Suht OK oli…

Seejärel sõitsime Nyhavnisse, kus sai jalutatud ning mingisugust mündi-veini kokteili joodud, mis kirjelduse järgi tundus ülihea, aga tegelikkuses oli jällegi… suht OK.

Järgmiseks sihtpunktiks võtsime Rosenborgi lossi. Sinna läksime peamiselt puu alla lebotama ja muusikat kuulama.

*ärge pange pildi töötlust tähele – seda teeb mingi sitane Huawei “AI” tarkvara, mis on enda arvates hästi äge, aga reaalsuses tuletab meelde oma reidikaid 15 aastat tagasi*

Päeva viimase märkimisväärse tegevusena läksime Kopenhaageni loomaaeda. Holy fuck, toitlustus oli seal nagu steroididel Telliskivi Loomelinnak. Käsitöö burgerid, edevad lahtiste võileibade salatid ja muu selline. Pandad olid samuti (nii vanilla kui ka punased), aga need polnud söödavad.

Õhtu lõpuks olime üle 20 kilomeetri ratastega sõitnud ning lisaks veel 8 kilomeetrit kõndinud. Seega, midagi praktilist me rohkem teha ei jaksanud ehk õhtusöögiks kujunes vietnami kiirtoit ning vein.

Postituse lõpuks jätan siia midagi huvitavat:

Säästke ennast selle vaatamisest

ps! Ärge kunagi normiks tõmmake!

Näeme Hallis,

Henry

 

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s