“Head aega”

Ma pole näinud veel ühtegi värvilist lehte ega valge tüdruku kombel Starbucksist endale kõrvitsavürtsiga lattet tellinud, aga täna hommikul oma sooja teki alt nukralt langevate vihmapiiskade vaatamine andis selgelt mõista, et sügis on kohal! Päevad lähevad aina lühemaks, soojad joogid saavad uue tähenduse, kapi tagumisest nurgast võetakse välja see 5 aastat vana kampsun ning vaikselt loetakse päevi jõulumehikese tulekuni. Veel enne kui mu keha mõistusele järele jõuab, mõtlesin sooja kohvitassi ja fotojäädvustuste abiga leida üles selle suve meeldejäävamad hetked. Nii saab väärikalt suvele “Head aega” öelda ning võtta ette puhas lehekülg mahutamaks uusi üllatuslikke momente.

Ma armastan reisimist, spontaansust, kõrvupaitavat muusikat, veinikaid, meeliülendavat toitu, magusaid jutuajamisi või hoopiski vaikuses istumist oma kõige kallimate inimestega. Need kolm pikka suvekuud pakkusid kõike, mida mu hing vähegi ihaldas. Ma leidsin end Bulgaariast, Lissabonist, Budapestist ja nüüd lõpetasin suve Amsterdamis. Ma nautisin jutuajamisi nii koduses Nõmme rabas oma sünnipäeval kui ka Käsmus, Otepääl, Haapsalus, Pärnus, Tartus ja Saaremaal. Muusika röövis mu keha ja pani mind oma rütmi järgi tantsima Tallinna kõige saladuslikumas klubis, Intsikurmu metsade vahel ning kodus Sander Mölderi “San Francisco” saatel. Suvel toitis mind suure nälja puhul ikka ja jälle Balti Jaama tänavatoit, kuid maitsmata ei jäänud õpetaja Raimondi burgerid, Portugali rahvusköök, vanaisa suitsutatud lestakala ja mööda kätt vaikselt maha nirisev La Muu jäätis. Gertrudiga suutsime endale hennaga kaks pornostaari jalale tatoveerida. Jah, need on meie kintsudel siiani. Ma poleks uskunud, et leian end Rally Estonia raja äärest, Käsmus komöödiaõhtut nautimas, Pirita seiklusrajalt või Paides laamade elu kohta uurimas ning kohe kindlasti ei oodanud ma nii ku-u-u-stumatut suve. Ma kummardan kõikide ees, kes olid osake sellest. :’)

ps! postitus sisaldab abiks olnud fotojäädvustusi

ps! las värviline smuutikauss aitab nüüd liikuda sügise embusesse!

– 1 banaan

– peotäis spinatit

– peotäis külmutatud marju

– 1/2 avokaadot

– 1/2 klaasi mandli- või kaerapiima

Valmistamine: Viska kergleva käeliigutusega kõik blendrisse. Vala smuuti enda lemmikkaussi ja kata kõige hääga. Naudi enda suvepiltide saatel!

Värviküllast sügist,

Lily

 

 

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s